Przyjęcia okolicznościoweKonferencje i bankiety Imprezy firmoweSpotkania biznesowe i uroczyste obiady po obronie tytuów naukowychStoły szwedzkieGrupy turystyczne

Przyjęcia okolicznościowe: komunie, chrzciny, jubileusze

Restauracja Kawaleria ze względu na wspaniałą lokalizację, wyśmienitą kuchnię i przestronne wnętrza pozwalające na niemal dowolną aranżację, to idealne miejsce na celebrowanie ważnych momentów w życiu człowieka. Uroczystości takie jak komunie, chrzciny, jubileusze organizujemy od wielu lat i czynimy to zawsze z wielką przyjemnością.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować profesjonalne przygotowanie przyjęcia z dbałością o wszelkie detale. Z szerokiego wachlarza naszych propozycji kulinarnych proponujemy skomponowanie dań na przyjęcie w oparciu o nasze wykwintne menu restauracji, ale również z pełną otwartością podchodzimy do indywidualnych życzeń naszych Klientów. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość rozszerzenia menu o stoły szwedzkie, tort, słodką płytę czy świeże owoce filetowane. Dla naszych najmłodszych Gości dysponujemy specjalnymi krzesełkami i kącikiem z zabawkami, a w menu znajdą się potrawy, które nasi milusińscy uwielbiają najbardziej. Zapewniamy oryginalną dekorację, co dodatkowo podkreśli wyjątkowy charakter każdej uroczystości.