Przyjęcia weslene 2021Obiady weselne 2021Przyjęcia weselne 2022Obiad weselny 2022

Wesela

Proszę sobie wyobrazić, jak wysiadają Pańswo z karety zaprzężonej w cztery konie, a u progu restauracji witają Państwa goście. W swobodnym orszaku przechodzicie Państwo do ogródka zatopionego w blasku świec, gdzie czekają kieliszki szampana.
A wewnątrz? Niepowtarzalna atmosfera i oryginalny wystrój wnętrz, w którym wciąż żywa wydaję się dawna Polska, kelnerzy prowadzą Państwa do sali balowej z kryształowym żyrandolem, gdzie łącznie może zasiąść do 90 osób. Elegancko zastawione stoły, a na nich roladki z cukinii grillowanej z serem mozarella w sosie bazyliowym, schab pieczony w sosie grzybowym, tort weselny z białej czekolady. Czerwone wino obficie leje się ze szklanych dzbanów, jedni goście tańczą w takt gorących rytmów, inni miło gawędzą w zacisznym, zatopionym w zieleni ogrodzie, który po zmroku oświetlony blaskiem świec staje się romantyczną przystanią dla wszystkich ucztujących. 

Jeżeli pragną Państwo zaskoczyć swoich gości wspaniałą zabawą i atmosferą w wyjątkowym miejscu, oczekują kreatywnych rozwiązań, chcą aby Państwa marzenia o tym najważniejszym dniu w życiu przemieniły się w rzeczywistość, zapraszamy do naszej restauracji.